• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Demba Ba transferinde kriz!

UEFA Avrupa Liginde eşleşmeler

uefa-avrupa-liginde-eslesmeler

Kupada 2013-2014 sezonu birinci ve ikinci ön eleme turu kuraları çekildi
24 Haziran 2013 Pazartesi 19:28

UEFA Avrupa Ligi'nde 2013-2014 sezonu birinci ve  ikinci ön eleme turu kuruları çekildi. İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde gerçekleştirilen kura  çekiminde, birinci ve ikinci ön eleme turu eşleşmeleri belirlendi 

 

Kura çekimine göre, 4 ve 11 Temmuz tarihlerinde oynanacak birinci, 18  ve 25 Temmuz tarihlerinde yapılacak ikinci ön eleme turu maçlarında eşleşmeler  şöyle oluştu: 

 

Birinci ön eleme turu 

 

     Víkingur (Faroe Adaları) - Inter Turku (Finlandiya) 

 

  

 

    VMFD Zalgiris (Litvanya) - Saint Patrick's Athletic (İrlanda  Cumhuriyeti) 

 

  

 

    AUK Broughton (Galler) - Ventspils (Letonya) 

 

  

 

    Trans Narva (Estonya) - Gefle (İsveç) 

 

  

 

    KR Reykjavik (İzlanda) - Glentoran (Kuzey İrlanda) 

 

  

 

    Chikhura Sachkhere (Gürcistan) - Vaduz (Leichtenstein) 

 

  

 

    Milsami Orhei (Moldova) - F91 Dudelange (Lüksemburg) 

 

  

 

    Metalurge (Makedonya) - Karabağ (Azerbaycan) 

 

  

 

    Mladost Podgorica (Karadağ) - Videoton (Macaristan) 

 

  

 

    Flora (Estonya) - Kukesi (Arnavutluk) 

 

  

 

    Teteks (Makedonya) - Pyunik (Ermenistan) 

 

  

 

    Teuta (Arnavutluk) - FC Dacia (Moldova) 

 

  

 

    Libertas (San Marino) - Saraybosna  (Bosna Hersek) 

 

  

 

    Sliema Wanderers (Malta) - Hazar Lankaran (Azerbaycan) 

 

  

 

    Levski Sofya (Bulgaristan) - Irtysh Pavlodar (Kazakistan) 

 

  

 

    Hibernians (Malta) - Vojvodina (Sırbistan) 

 

  

 

    Astana (Kazakistan) - Bulgaristan temsilcisi (Henüz belli değil) 

 

  

 

    UE Santa Coloma (Andora) - Zrinjski Mostar (Bosna Hersek) 

 

  

 

    Domzale (Slovenya) - Astra Ploieşti (Romanya) 

 

  

 

    Rudar Pljevlja (Karadağ) - Mika (Ermenistan) 

 

  

 

    FC Santa Coloma (Andora) - Breidablik (İzlanda) 

 

  

 

    Drogheda United (İrlanda Cumhuriyeti) - Malmö (İsveç) 

 

  

 

    Mariehamn (Finlandiya) - İnter Bakü (Azerbaycan) 

 

  

 

    Fuglafjordur (Faroe Adaları) - Linfield (Kuzey İrlanda) 

 

  

 

    Prestatyn Town (Galler) - Liepajas Metalurgs (Letonya) 

 

  

 

    Celje (Slovenya) - Tromsö (Norveç) 

 

  

 

    Tiraspol (Moldova) - Skonto (Letonya) 

 

  

 

    Crusaders (Kuzey İrlanda) - Rosenborg (Norveç) 

 

  

 

    ÍBV (İzlanda) - Torshavn (Faroe Adaları) 

 

  

 

    Jeunesse Esch (Lüksemburg) - TPS Turku (Finlandiya) 

 

  

 

    Bala Town (Galler) - Levadia (Estonya) 

 

  

 

    Kruoja (Litvanya) - Dinamo Minsk (Belarus) 

 

  

 

    SP La Fiorita (San Marino) - Valletta FC (Malta) 

 

  

 

    Laçi (Ermenistan) - Differdange 03 (Lüksemburg) 

 

  

 

    Gandzasar Kapan (Ermenistan) - Aktobe (Kazakistan) 

 

  

 

    Celik Niksic (Karadağ) - Honved (Macaristan) 

 

  

 

    Torpedo Kutaisi (Gürcistan) - Zilina (Slovakya) 

 

  

 

    Turnovo (Makedonya) - Süduva (Litvanya) 

 

   

 

  

 

    - İkinci ön eleme turu 

 

   

 

  

 

    BK Hacken (İsveç) - Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) 

 

  

 

    AC Libertas / FK Saraybosna - FC Flora Tallinn/FK Kukesi 

 

  

 

    FC Thun (İsviçre) - Chikhura Sachkhere/Vaduz 

 

  

 

    Xanthi (Yunanistan) - ÍF Fuglafjordur/Linfield 

 

  

 

    IL Hodd (Norveç) - Gandzasar Kapan/Aktobe 

 

  

 

    Dila Gori (Gürcistan) - Aalborg BK (Danimarka) 

 

  

 

    Maccabi Haifa (İsrail) - Sliema Wanderers/Khazar Lankaran 

 

  

 

    HNK Hajduk Split (Hırvatistan) - FK Turnovo/Süduva 

 

  

 

    AUK Broughton/Ventspils - AS Jeunesse Esch/ TPS Turku 

 

  

 

    NK Domzale/Astra Ploieşti - Omonia (Kıbrıs Rum Kesimi) 

 

  

 

    Tiraspol/Skonto - Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) 

 

  

 

    CS Pandurii Targu Jiu (Romanya) - Bala Town/Levadia Tallinn 

 

  

 

    WKS Sl?sk Wroc?aw (Polonya) - FK Rudar Pljevlja/Mika 

 

  

 

    Drogheda United/ Malmö - Hibernian (İskoçya) 

 

  

 

    Jagodina (Sırbistan) - Rubin Kazan (Rusya) 

 

  

 

    Stromsgodset (Norveç) - Debreceni (Macaristan) 

 

  

 

    Petrolul Ploieşti (Romanya) - Vikingur/Inter Turku 

 

  

 

    HNK Rijeka (Hırvatistan) - Prestatyn Town/SK Liepajas Metalurgs 

 

  

 

    VMFD Zalgiris/Saint Patrick's Athletic - Teteks/Pyunik 

 

  

 

    PFC Beroe (Bulgaristan) - Hapoel Tel Aviv (İsrail) 

 

  

 

    Honka Espoo (Finlandiya) - KKS Lech Poznan (Polonya) 

 

  

 

    Kızılyıldız (Sırbistan) - İBV/ HB Torshavn 

 

  

 

    Shakhtyor Soligorsk (Belarus) - Milsami Orhei/F91 Dudelange 

 

  

 

    Hibernians/Vojvodina - FK Celik Niksic/Honved 

 

  

 

    Olimpija Ljubljana (Slovenya) - Torpedo Kutaisi/MSK Zilina 

 

  

 

    IFK Mariehamn/İnter Bakü - NK Celje/Tromso IL 

 

  

 

    Chornomorets Odesa (Ukrayna) - KS Teuta/Dacia 

 

  

 

    IFK Göteborg (İsveç) - AS Trencin (Slovakya) 

 

  

 

    Kruoja/Dinamo Minsk - Lokomotiva Zagreb (Hırvatistan) 

 

  

 

    KR Reykjavik/Glentoran - Standard Liege (Belçika) 

 

  

 

    UE Santa Coloma/Zrinjski Mostar - Astana/(Bulgaristan temsilcisi) 

 

  

 

    FK Metalurg/Karabağ - GKS Piast Gliwice (Polonya) 

 

  

 

    Crusaders/Rosenborg - Saint Johnstone (İskoçya) 

 

  

 

    Trabzonspor (Türkiye)-Derry City (İrlanda Cumhuriyeti) 

 

  

 

    SP La Fiorita/Valletta - Minsk (Belarus) 

 

  

 

    Senica (Slovakya)-Mladost Podgorica/Videoton 

 

  

 

    Anorthosis Famagusta (Kıbrıs Rum Kesimi) - Trans Narva/ Gefle IF 

 

  

 

    Sturm Graz (Avusturya) - FC Santa Coloma/ Breidablik 

 

  

 

    Levski Sofya/Irtysh Pavlodar - Siroki Brijeg (Bosna Hersek) 

 

  

 

    Laçi/Differdange 03 - Utrecht (Hollanda) 

 

  

 



Kaynak: http://skorer.milliyet.com.tr/uefa-avrupa-liginde-eslesmeler/-/detay/1727232/default.htm



Etiketler: Trabzonspor , Avrupa , Tel Aviv , Bulgaristan , İsviçre , UEFA , Hazar , Rum , Sparta Prag , Avrupa Ligi , Hajduk Split , Karabağ , Dacia , Sofya , Saraybosna , Kızılyıldız , Bakü , Prag , Inter , Rubin Kazan , Utrecht , Standard Liege , Maccabi , Videoton , UEFA Avrupa Ligi , UEFA Avrupa Ligi'nde , 2013


Haber okunma sayısı: 598



Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

SAKARYA - HAVA DURUMU

SAKARYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ